Croatian Olympic Comittee
Arhiva vijesti - 03. mjesec 2006
Friday, 03. March, 2006.
» Janica etrnaesta
Janica Kosteli osvojila je 14. mjesto u sedmom superveleslalomu sezone u norvekom Hafjellu.
Saturday, 04. March, 2006.
» Super-kombinacija ponovno pripala Janici!
Prvi puta super-kombinacija je sadravala vonju super veleslaloma i slaloma, no ni to nije zaustavilo Janicu da ponovno potvrdi svoju dugu dominaciju u super-kombinaciji!
Sunday, 05. March, 2006.
» Janica esta u veleslalomu
Na pretposljednjoj utrci veleslaloma ove sezone Janica Kosteli osvojila je esto mjesto.
Thursday, 09. March, 2006.
»  Janica i cure stigle u Levi
Janica Kosteli i ostale skijaice Hrvatske alpske reprezentacije stigle su u Finski Levi na dvije utrke slaloma prije same zavrnice u vedskom Aareu.
Friday, 10. March, 2006.
» Pobjeda u slalomu za Janicu Kosteli
Na dananjem nonom slalomu odranom u mjestu Levi (FIN) Janica Kosteli osvojila je novu slalomsku pobjedu u FIS Svjetskom kupu!
Saturday, 11. March, 2006.
» Drugo mjesto u slalomu za Janicu
Janica vlasnica malog Kristalnog globusa!
Na dananjoj slalomskoj utrci u Leviu Janica Kosteli osvojila je drugo mjesto!
Wednesday, 15. March, 2006.
» to kau cure?
Na zavrnici FIS Svjetskog kupa u Aareu skijat e tri nae reprezentativke, stoga vam donosimo nekoliko njihovih izjava o sezoni, nastupu u zavrnici Svjetskog kupa, problemima i ozljedama...
Thursday, 16. March, 2006.
» Janica osvojila Veliki Kristalni globus!!
Janica kosteli pobjednica je FIS Svjetskog kupa za sezonu 2005./2006.
Friday, 17. March, 2006.
» Janica prva u slalomu
Janica Kosteli pobjedom je zavrila slalomsku sezonu, te time jo jae potvrdila neprikosnovenost njenog slalomskog umijea.
Saturday, 18. March, 2006.
» Nova pobjeda Janice za povijesni rezultat!
Dananju veleslalomsku utrku, posljednju utrku u ovosezonskom FIS Svjetskom kupu, Janica je zavrila na prvom mjestu osvojivi tako dodatnih 100 bodova za ukupno 1970 bodova u ukupnom poretku!
Tuesday, 21. March, 2006.
» Janica u Zagrebu
Janica Kosteli juer je stigla u Zagreb gdje e biti na zasluenom odmoru do odlaska na dravno prvenstvo u Innerkremsu.
Monday, 27. March, 2006.
» Janica i Ivica Super - G prvaci Hrvatske
Prema svim oekivanjima Janica i Ivica Kosteli danas su uz sve naslove u sezoni 2005/06 osvojili i naslove dravnih prvaka Hrvatske u superveleslalomu.
Tuesday, 28. March, 2006.
» Odran veleslalom Dravnog prvenstva Hrvatske
Danas su voene FIS veleslalomske utrke Dravnog prvenstva Hrvatske u austrijskom Innerkremsu za muke i ene.
Friday, 31. March, 2006.
» I slalomski naslovi Janici i Ivici
Danas je na Platku odrana posljednja, slalom utrka u sklopu Otvorenog prvenstva Hrvatske.