» Janica e nositi zastavu na otvaranju ZOI
Po trei put, na otvaranju Olimpijskih igara, Hrvatska zastava nai e se u rukama Janice Kosteli.
Thursday, 02. February, 2006.
» Janica, Nika i Ana stigle u Ofterschwang
Juer u posljepodnevnim satima nae reprezentativke Janica,Nika i Ana stigle su u njemaki Ofterschwang gdje ih ovog vikenda, odnosno u petak i subotu oekuju dvije utrke veleslaloma i nedjeljni slalom.
Friday, 03. February, 2006.
» Janica 14. u Ofterschwangu
Na dananjoj utrci veleslaloma Janica Kosteli osvojila je solidno 14.mjesto.
Saturday, 04. February, 2006.
» Janica bez druge vonje
Juer u poslijepodnevnim satima Janica je imala povienu tjelesnu temperaturu, odnosno poetak gripe. U dananje jutro prije samog natjecanja Janica je i dalje imala temperaturu (37,5), te uz razgovor sa trenerom i ocem Antom, koji je rekao da nije potrebno voziti ukoliko je bolesna, Janica je odluila da eli voziti, te da smatra da nije nita tako strano.
Sunday, 05. February, 2006.
» Pobjeda i u slalomu!
Dananjom pobjedom u slalomu, prvom ovosezonskom u FIS Svjetskom kupu, Janica Kosteli postigla je neto zaista rijetko i fenomenalno - osvojila je prva mjesta u svih pet disciplina u Svjetskom kupu u jednoj sezoni!
» Pet disciplina - pet pobjeda!
Pobjedom u dananjem slalomu Janica je napravila jo jedan fantastian podvig u svojoj bogatoj karijeri - osvojila je svih 5 disciplina alpskog skijanja u istoj sezoni!
» Jo jedna pobjeda za povijest Janice Kosteli
Janica Kosteli svladala je gripu i umor i ostvarila jo jednu povijesnu pobjedu! U Ofterschwangu u pokrajini Bavariji osvojila je svoj prvi slalom ove sezone zahvaljujui impresivnoj drugoj vonji.
Monday, 06. February, 2006.
» Janica na hrvatskom primorju
Juer nakon utrke, odnosno u veernjim satima Janica Kosteli zrakoplovom je stigla u Zagreb, te je danas nastavila za Novi Vinodolski na rekuperaciju, odmor i kondicijske pripreme u Terme Selce kod dr. Vlaste Brozievi, gdje e Janica boraviti do 10. veljae.
» Na Zimskim Olimpijskim Igrama Janica nastupa u svih pet disciplina
Proteklih dana Janiin otac i trener Ante Kosteli, direktor reprezentacije Vedran
Pavlek i Janica Kosteli odluili su kako e na predstojeim igrama Janica nastupati u svim disciplinama, odnosno u: kombinaciji, spustu, super-Gu, veleslalomu i slalomu.
Sunday, 12. February, 2006.
» Janica trinaesta na prvom treningu spusta
Aktualno sa ZOI u Torinu
Danas, na prvom slubenom treningu spusta, Janica Kosteli zavrila je na 13. mjestu.
Monday, 13. February, 2006.
» Janica 16. na drugom treningu spusta
Janica Kosteli osvojila je 16. mjesto na drugom slubenom treningu spusta u talijanskom San Sicariu.
Tuesday, 14. February, 2006.
» Janica nije startala na treningu spusta
Janica Kosteli nije nastupila na posljednjem treningu spusta.
» Intervju sa Janicom Kosteli
U ponedjeljak nakon popodnevne druge vonje treninga na kojoj je osvojila 16 mjesto sa zaostatkom od 2,34 sekunde iza pobjednice, Janica Kostelic razgovarala je sa novinarima u Hrvatskoj kui u Sestriereu kako bi predstavila svoje planove. Evo nekoliko odgovora vodee skijaice u ukupnom poretku Svjetskog kupa.
Wednesday, 15. February, 2006.
» Janica nije nastupila u dananjem spustu
Janica Kosteli nije nastupila u dananjem spustu na Zimskim Olimpijskim igrama u Torinu.
Thursday, 16. February, 2006.
» Janica na treningu slaloma
Nakon to se ve dva dana osjeala slabo Janica Kosteli propustila je jueranju utrku spusta, slijedei savjet oca i trenera Ante da preskoi spust kako bi se oporavila do nastupa u kombinaciji.
Friday, 17. February, 2006.
» Janica e voziti kombinaciju
Janica Kosteli definitivno e nastupiti u utrci kombinacije.
Saturday, 18. February, 2006.
» Zlatna medalja za Janicu Kosteli!!
Usprkos bolesti i iscrpljenosti Janica Kosteli odnijela je novu pobjedu i prvo zlato na ovogodinjim Zimskim Olimpijskim Igrama za Hrvatsku!!
Monday, 20. February, 2006.
» esta Olimpijska medalja za Janicu!
Janica Kosteli jo jednom je zaprepastila cijeli skijaki svijet u Sansicariu neoekivano osvojivi srebrnu medalju u utrci superveleslaloma koju je osvojila Michaela Dorfmeister. Janica, kojoj je ovo esta olimpijska medalja, zaostala je samo 27 stotinki za austrijskom spustaicom. Ovo joj je druga medalja u Super-Gju - u Salt Lake Cityju je takoer osvojila srebro.
» Janica srebrna u superveleslalomu
Fenomenalan rezultat Janice Kosteli! Najbolja svjetska skijaica osvojila je srebro na olimpijskom superveleslalomu.
Wednesday, 22. February, 2006.
» Janica Kosteli etvrta na olimpijskom slalomu
Anja Paerson osvojila je zlato s vremenom 1:29.04, Austrijanka Nicole Hosp osvojila je srebro s 29 stotinki, a njezina sunarodnjakinja Marlies Schiled broncu s 75 stotinki zaostatka.
Friday, 24. February, 2006.
» Nika Fleis 19. u veleslalomu, Janica bez nastupa
Julia Mancuso osvojila je zlatno olimpijsko odlije u dananjem veleslalomu na ZOI u Torinu, dok je Tanja Poutiainen uzela srebro sa zaostatkom od 67 stotinke, a bronana je bila veanka Anna Otosson.